2013

 

Celkové výsle  zde dky seriálu Kovosreal Cup 2013 ke stažení     zde

 

Celkové pořadí seriálu dětských  závodů  KOVOSREAL CUP 2013

 

 

Pořadí               Jméno                                                       Body

 

Odstrkovadla

 

1                        Nejdlý                                                            35

2                        Hromádka                                                     17

3                        Mothejzik                                                      15

4-5                     Vanke, Bečka                                                10

6-7                     Malina, Eis                                                      9

 8-9                     Říha, Adámek                                                 8

10-11                 Marev,Špičková                                              7

12-13                 Louda, Andrlík                                                6

                                            14-16                 Bílek,Chýle, Vlasáková                                  5

                                            17-19                 Bouška,Polanská,Pavka                                4

20-21                Vacek, Morev                                                   3

   22                     Ledvoň                                                            2

   23                     Železná                                                            1

 

I.Kategorie

 

1                          Suchanová                                                   35

2                           Lukeš                                                           27

3                         Leitermannová                                             20

4                           Vymetálková                                              13

5                           Sebránková                                                10

6 -7                       Kesl, Molica                                                 9

8-9                        Netík, Havlíčková                                        8

                                           10-14                  Kubínek M,Oupický, Chýlová, Srb,Damádel   7

                                           15-17                     Kubínek L,Czervoňak, Mašek D.                 6

18-19                    Hradecký, Mašek                                        5

                                           20-21                    Švermová, Bubla                                         3

 22-23                    Benda, Milek                                                2

 

II.Kategorie

 

1                            Monti                                                          37

2                            Chýle                                                           24

3                            Trojáček                                                      20

4                            Koňák                                                          18

5                            Říha                                                             16

6 -7                           Novotná, Molcar                                      12

8-9                         JežekV., Bednaříková                               10

10                          Šimsa                                                             9

11                          Mišonový                                                      8

12                           Flanderka                                                     6

13                           Vof                                                                 4

14                           Krčka                                                             3

15                           Špička                                                            2

16-17                     Port,Novák                                                    1

 

 

III.Kategorie

 

                                                                             1                           Hriž                                                              26

  2                           Suchan                                                        25,5

3                            Menšík                                                        19

4                            Čepek                                                          17

5                            Jeřábek                                                       15

6-7                        Buriová, Hladík                                          10

                                             8-10                      Ježek T.,  CZERVOŇAK, Svítil,                    9

                                           11-14                     Málek,Popíšil,Šulc,Maroul                            8

15                          Džereňová                                                   7

   16                          Zuna                                                             5,5

17                          Kabát                                                            5

18-19                    Tlustý, Lacina                                              4

20                          Veselý                                                          3

21                          Port                                                              2

22-23                    Švarc, Ficenová                                           1

 

 

IV.Kategorie

 

1                            Novák                                                         20

                                           2-3                        Vaněk, Koníček                                           9

 

 

 

Kovosreal cup fotogalerie