Top Ten Team Teplice

 

Top Ten Team Teplice je občanské sdružení zabývající se pořádáním cyklistických závodů, dětské VELOŠKOLY a cyklistického teamu. Pokud máte na nás jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veškeré informace o Veloškole 2015-2016. Tréninky, příspěvky, kontakty atd najdete na této stránce :-) Veloškola 2015-2016

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální situace okolo Top Ten Teplice - Veloškola

 
Klidné vody dění okolo cyklistického Top Ten Teamu Teplice nám v průběhu března vážně narušily 2 nepříjemné události. Nejprve se začátkem března začala utahovat opatření způsobená koronavirem, až jsme i my byli nuceni dočasně ukončit společné tréninky v tělocvičně. Chvíli nato přišla ještě větší rána, kdy zcela náhle a nečekaně zemřel taťka Petr Hejduk. Taťka byl zakládajícím členem a po téměř 30 let jediným předsedou cyklistického teamu v Teplicích ať již pod názvem HPM Teplice, Factor Bike Team nebo v posledních letech Top Ten Teplice. Jeho nečekaný odchod je velkou ránou nejen pro teplickou cyklistiku...
      A jaká je současná situace ?? Nechal jsem si pár dní na urovnání myšlenek a i díky povzbuzujícím zprávám ať už od taťkovo kamarádů z pořadatelské skupiny okolo Jirky Hejdy nebo Darka Beneše či mého současného spolutrenéra Petra Kubínka jsme se rozhodli, že se budeme snažit pokračovat v taťkovo odkazu a věnovat se teplické cyklistice i nadále. V současné podobě to znamená hlavně kroužek pro děti - Veloškola, pořádání menších cyklistických závodů a uvidíme kam případně budeme dále směřovat. 
       Zjišťoval jsem situaci a možnosti tréninku v současné době .... Bohužel by trénink znamenal účast pouze 8 dětí a 2 trenérů, stále by se nás týkala povinnost roušky nebo rozestupů a to ve sportu kde by naopak měly i v tréninku probíhat souboje, předjíždění , skupinové starty atd je nerálné toto dodržovat. Proto raději ještě využijte volný čas pro soukromé vyjížďky ve dvojici, s rodiči a jakmile bude situace jen trochu příznivější, určitě začneme s naší Veloškolou další tréninky . Potěšila mě zpráva od Petra Kubínka , který už několik let je pro mě nepostradatelný a předává Vám své cenné rady a zkušenosti, že i on bude rád ve své trenérské práci pokračovat. Poslední co se týče Vašich objednávek dresů či již zaplaceného členského příspěvku na 2. pololetí. Bohužel se objednávek sešlo málo, ale hlavně musela být výroba pozastavena. Důvodem je, že jediné právo disponovat s teamovým účtem měl taťka. Po jeho smrti je účet dočasně zmrazený než se vyřídí veškeré náležitosti ohledně nového předsedy teamu. Pokud nebudeme moci začít s tréninkama do konce školního roku, převede se Vám členský příspěvek na nový školní rok 2020-2021. Stejně tak s dresama , až se sejdeme doufám v září, uvidíme kdo bude i nadále pokračovat, případně přivítáme nové členy, budeme muset objednávku udělat znova. 
Nikdo bohužel nečekal současnou situaci , přesto se i tak omlouváme za případně vzniklé komplikace. 
Nicméně : The Show Must Go On , stejně tak i Top Ten Teplice a Veloškola určitě pojede dál ... !!!!
 

Poslední cyklistické AHOJ pro taťku

Petra HEJDUKA

Pondělí 30.3.2020 10:00-10:30 obřadní síň Bystřany

                                                                                                                                                                                                      

Jak již všichni jistě víte, ve čtvrtek 19.3.2020 nás v nedožitých 69 letech nečekaně, náhle opustil taťka – Petr Hejduk. Chtěl bych Vám moc poděkovat za obrovské množství zpráv a podpory celé naší rodině

Více zde: https://www.toptenteplice.cz/veloskola/posledni-cyklisticke-ahoj/

 

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odevzdat vyplněné a podepsané prohlášení !!!!

 

Všechni kdo mají trvalé bydliště v Teplicích a dostali domů k vyplnění a podepsání formulář, prosím odevzdat neprodleně tento čtvrtek v tělocvičně, nebo nejpozději do konce týdne zaslat nebo donést na adresu Petr Hejduk, Luční 221, Teplice 3, 41503 !!!

Od 16.3.2020 se ruší veškeré tréninky !!!!

 

Bohužel díky dalšímu zpřísnění jsme nuceni do odvolání zrušit veškeré společné tréninky ať už v tělocvičně, nebo venku. Situaci budeme sledovat a jen co se vše trochu uklidní, budeme Vás zde informovat , kdy by mohly tréninky znovu začít. 

 

Ještě jednou prosím všechny, kteří stále neodevzdali vyplněné a podepsané prohlášení (pro město Teplice) , aby tak neprodleně učinili formou zaslání poštou na adresu : Petr Hejduk, Luční 221, Teplice 3, 41503 

 
 

------------------------------------------------------

MTB závody Krupka"Tvoje kolo, tvoje zábava 2019" 

V neděli se na stadionu v Krupce uskutečnil další tradiční MTB závod pro děti Krupka "Tvoje kolo, tvoje zábava 2019" Jako zázrakem nám opět přálo úžasné a slunečné počasí a tak na jeden z posleních závodů sezony přijel velký počet závodníků tradičně z domácí Veloškoly, ale i silní ústečáci, kluci z Loun či Litvínova. Na rychlé a technické trati byly k vidění krásné souboje až na cílovou pásku, jindy zas sólový závod start-cíl. Důležitá byla bojovnost a snaha všech závodníků. Poděkování všem sponzorům závodu, pořadatelům a závodníkům.
 

Výsledky 

Fotogalerie

------------------------------------------------------

MTB závody Háječek - Školní rok končí 2019

 
Ve čtvrtek 13.6.2019 se uskutečnil tradiční závod na domácí tréninkové trati Háječek - Školní rok končí 2019. Za krásného slunečného počasí se na trati všech věkových kategorií prohánělo 70 závodníků. O kvalitní konkurenci se kromě domácích členů opět postarali závodníci z Ústí nad Labem, Litvínova nebo tepličtí běžkaři.Velké poděkování patří všem pořadatelům a sponzorům. Do konce školního roku nám zbývají ještě 2 tréninky , proto se ještě sejdeme další 2 čtvrtky od 16 hod.
 

 Výsledky závodu 

Fotogalerie

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky závodu Krupka "Tvoje kolo, tvoje zábava" 2018

 

------------------------------------------------------


Výsledky závodu Háječek "Školní rok končí 2018"


--------------------------------------------------------------------------

"Tvoje kolo, tvoje zábava" Krupka 2017

 

Výsledky všech kategorií

Fotogalerie bude postupně doplňována

-------------------------------------------------------------------------


Tak konečně byl doplněn kompletní report, výsledky a 1.várka fotogalerie z posledních závodů "Veloškola - Školní rok končí 2017"

-------------------------------------------------------------------------


TOP TEN - Veloškola

Trenér Veloškoly

Standa Hejduk

608 / 023 306

stendy@volny.cz

 

Petr Kubínek

723 / 775 113

Veloškola - Aktuality

Cyklovýlet Jirky Říhy

20.09.2013 09:46
Fotku z dovolené na kolech nám poslal náš stálý člen Jirka...

Trénink ve středu 18.9. v Krupce na atletickém stadionu !!!

16.09.2013 15:24
Ve středu 18.9.2013 se trénink Veloškoly uskuteční na atletickém stadionu v Krupce. Na stejném...
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Aktuální informace

Výsledky Krupka - Tvoje kolo, Tvoje zábava 2014

22.09.2014 17:53
Výsledky dětských závodů - Tvoje kolo, Tvoje zábava 2014 Výsledky ve wordu, všechny kategorie po...

Výsledky Háječek - Školní rok končí 2014

01.07.2014 12:19
Výsledky všech kategorií ke stažení  : Výsledky Háječek 2014.doc (659...
Záznamy: 1 - 2 ze 5
1 | 2 | 3 >>